+421 949 347 397
Krovy za najlepšie ceny.

Kvalitný softvér

Použitie najmodernejšieho projekčného softvéru Pamír od firmy MITEK a vysoká presnosť výroby nám umožňujú vyrobiť konštrukcie, ktoré budú plne zodpovedať riešenému projektu a kde už nebude potrebné riešiť ďalšie úpravy na stavbe. Naša spoločnosť používania projekčný softvér Pamír od spoločnosti MITEK ako jedna z prvých na Slovensku.

Výkonné technológie firmy MITEK ktoré používame umožňujú efektívnu výrobu strešných konštrukcií, čo je dôležité hlavne v prípade stavebných projektov rozsiahlej zástavby realizovaných v krátkych časových termínoch.

Špičkový softvér MITEK Pamír umožňuje nielen kvalitné 3D náhľady na strešnú konštrukciu, ale i množstvo ekonomických výstupov, maximálnu efektivitu porezu prvkov a samozrejme kvalitné montážne výkresy. Naviac pre koncového zákazníka štandardne spracovávame výstup do 3D prehliadača Pamir Viewer ktorý je voľne stiahnuteľný a umožňuje detailne prezretie si všetkých konštrukčných prvkov a kontrolu rozmerov celej konštrukcie ešte pred samotným začiatkom výroby. Svojou variabilitou poskytuje taktiež množstvo rýchlych kombinácií a priestorových riešení, ktorých porovnaním môže zákazník optimalizovať priestorové, situačné a estetické riešenie stavby vo veľmi krátkej dobe s minimálnymi nákladmi.
 
 


                                                    

 

 

 

 

Kontaktujte nás

Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia
Pozri web