+421 949 347 397
Krovy za najlepšie ceny.

Partneri spoločnosti

 

MITEK Industries

So spoločnosťou Mitek spolupracujeme už od začiatku výroby priehradových väzníkov. Naša výrobná technológia, používaný materiál styčníkových dosiek  a projekčný softvér majú značku Mitek. Týmto je dlhodobo zaručená vysoká kvalita našich výrobkov.  

   

IZONOBA

Profesionálne a odborne zrealizovaná práca Vám zaistí, že sa izolácia dostane i do ťažko prístupných miest a vytvorí tak kompaktnú izolačnú vrstvu. Zamedzíte tak vzniku tepelných mostov a iným nežiaducim únikom tepla, a tým i Vašich peňazí. Čím je priestor určený na izoláciu členitejší, tým viac oceníte výhody technológie fúkanej izolácie.

   

Penová striekaná izolácia XL

Striekaná izolácia kvalitnou PUR penou, viac ako 20-ročné skúsenosti, odborný prístup, profesionalita, výhodné ceny a poradenstvo. 

   

DOM MONT

Striekaná PUR tepelná izolácia kanadskej izolačnej peny ICYNENE®. Realizácie už od roku 2008, tepelne a akusticky vysoko účinný, vzduchotesný a dlhodobo trvanlivý materiál.

   

SEMARGL

Stavebná spoločnosť ktorá stavia rôzne typy domov od nízkorozpočtových s malou zastavanou plochou až po veľké luxusné domy, chaty, penzióny… Používajú klasické, štandardné materiály, ekologické i čisto prírodné materiály. Realizujú výstavbu pasívnych, aktívnych, sebestačných, nulových, alebo ZERO domov z tehly, pórobetónu, liateho betónu, PUR panelu, dreva a iných alternatívnych materiálov, podľa Vášho rozhodnutia, ktorým smerom chcete, aby sa výstavba uberala.

   

DYEL

Obchodná spoločnosť DYEL bola založená v roku 2017 v Púchove a zaoberá sa obchodom so stavebnými materiálmi a službami s ním spojenými.

   

STRECHY BB

Firma sa zaoberá tesárskymi, pokrývačskými a klampiarskymi prácami. Pôsobí hlavne v okolí  Banskej Bystrice ale aj v iných mestách Slovenskej republiky. Zaoberá sa montážou krovov, altánkov, prístreškov, pokrývačskou činnosťou hlavne tvrdých krytín ako sú BRAMAC, TONDACH, KM BETA, CREATON, ROBEN a pod. Okrem týchto krytín montuje strešné systémy IKO, METROTILE, RUUKKI, KJG a MASLEN.

   

LÉWA

Spoločnosť poskytuje profesionálne služby v oblasti strešných krytín, klampiarskych, pokrývačských a tesárskych prác.

   

MESTKROV

Spoločnosť MESTKROV, s. r. nie je v stavaní striech žiaden nováčik. Obchodno-realizačná firma bola založená v roku 2009 a tá sa postupne rozrástla až do dnešnej podoby. V súčasnosti pracujú v jej kvalifikovanom tíme šikovní a pravidelne školení pokrývači a strechári.

   

KAMON

Spoločnosť je obchodná a realizačná firma zaoberajúca sa strechami, klampiarskou výrobou, montážou striech a medzinárodnou cestnou nákladnou dopravou. Firma využíva dlhoročné skúsenosti s montážou klampiarskych prvkov a strešných krytín na poskytovanie kompletných služieb pri riešení strechy.

   

DREVONÁPAD

Projekcia väzníkových konštrukcií a drevostavieb, montáže ľahkých väzníkových strešných certifikovaných konštrukcií od renomovaných výrobcov na slovenskom trhu. 

   

CORLIGNUM

Spoločnosť Corlignum sa zaoberá kreatívnou tvorbou 3D modelov a reliéfov z dreva. Ponúka ručné a presné CNC vyriezane v najvyššej kvalite. Spoluprácou s ich mnohoročnými skúsenosťami a najkvalitnejšími surovinami pri rezbách získate plnohodnotne spoľahlivého partnera. 

 

Súbory na stiahnutie

Kontaktujte nás

Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia
Pozri web